Product was successfully added to your shopping cart.

دوچرخه میرو مدل FASHION سایز چرخ 26

شرکت تولیدی میرو دوچرخ نیرو پس از قریب به یک دهه کار تخصصی دوچرخه در کشور تایوان و صادرات محصولات خود به بیش از ده کشور سراسر جهان، اقدام به افتتاح خط مونتاژ محصولات خود در ایران نموده است. محصولات دوچرخه این کارخانه به دو طبقه MM و MH تقسیم می شوند. تفاوت عمده بین این دو گروه در وزن و برند تجهیزات نصب شده بر روی آنها می باشد. افرادی که به دنبال دوچرخه های باکیفیت و فارغ از برند تجهیزات هستند به سراغ گروه MMمیروند وافرادی که علاوه بر کیفیت به دنبال دوچرخه های حرفه ای تری هستند گروه MH را انتخاب می کنند. این شرکت نماینده انحصاری محصولات NOVATEC, microSHIFT, YBN, Cionlli, Tektro در ایران می باشد.
دوچرخه میرو مدل FASHION علاوه بر ظاهری زیبا، دارای کیفیت و استحکام بالا و وزن کم بوده و روان و ایمن است. کلیه قطعات این محصول با بالاترین استانداردهای جهانی در کشور تایوان تولید و کنترل کیفی می شود.
تا ۷ روز پس از خرید این محصول هرگونه نقص و عیوب گزارش شده، منجر به تعویض کامل دوچرخه می گردد. یکسال تعویض کلیه قطعات و سه سال تعویض بدنه نیز از جمله شرایط دیگر گارانتی این محصول است. بعد از خرید، کارت گارانتی به نام فرد صادر و طی مدت یک هفته کاری ارسال می گردد.
در مجموع اگر به دنبال دوچرخه ای نیمه حرفه ای با عملکرد عالی و قیمت مناسب هستید، این دوچرخه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

قیمت محصول:

‎2٬340٬000 تومان

وضعیت: موجود

* فیلدهای الزامی

قیمت محصول:

‎2٬340٬000 تومان