Product was successfully added to your shopping cart.

چراغ جلوی شارژی تایوان مدل 211W

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

چراغ جلوی D-Light با باطری قابل شارژ، چراغی کوچک اما دارای نور بسیار عالی گزینه مناسبی جهت استفاده دوچرخه سواران است. نور بسیار عالی این چراغ حتی برای استفاده بر روی دوچرخه¬های جاده، جهت روشن نمودن سطح جاده بصورت نور بالا، بسیار کارامد و مفید می¬باشد. همچنین قابلیت فلاشر جهت دید در شب بسیار به دوچرخه سوار کمک می¬کند.۲ LED سفید بهمراه لنزهای نوری، روشنایی قابل توجهی برای چراغ فراهم کرده است.
باطری با قابلیت شارژ، هزینه خرید باطری¬های سلولی گران قیمت را حذف و از طرفی پورت USB موجود در آن، شارژ مجدد را بسیار آسان کرده است. همچنین طول عمر باطری در حالت¬های مختلف نوردهی متفاوت می¬باشد. در حالت فلاشر تا ۱۲ ساعت، در حالت نور ثابت ۶ ساعت، در حالت Boost (پرنور تر از حالت عادی) ۳ ساعت و در حالت Super Bright (فوق العاده نورانی) تا ۱/۵ ساعت امکان استفاده دارد.
لوازم و اتصالات همراه این چراغ امکان استفاده از آن را در حالت¬های متنوع فراهم می¬کند. برای مثال امکان نصب بر روی کلاه، فرمان، و یا هر قسمت از دوچرخه بنا به نیاز دوچرخه سوار. وزن چراغ 25 گرم بوده که بسیار سبک و قابل تنظیم روی هر سطح مقطع می¬باشد.
روش¬های مختلف نصب و استفاده از چراغ به همراه آموزش استفاده از ۴ حالت روشنایی آن، در کاتالوگ محصول ارائه شده است.

قیمت محصول:

‎56٬000 تومان

وضعیت: ناموجود