۲۲۳۷۴۰۶۰ (۰۲۱)تماس با ما
0آیتم (s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 41 تا 50 از مجموع 51 تا

  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6
راهنمای خرید چراغ

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که خسته از شلوغی ، ترافیک و هیاهوی روز، شب را برای تفریح و کسب آرامش ترجیح می دهید، حتما با مشکل تاریکی هوا و عدم وجود دید مناسب در شب مواجه شده اید. بدون در نظر گرفتن نوع فعالیتی که شبانه در محیط باز انجام می دهید، همگی متفق القول هستیم که وجود نور کافی برای تشخیص مسیر حرکت، دیدن موانع و خطرات احتمالی لازم است.

بیشتر بخوانید
 trayser electric دوچرخه

دوچرخه الکتریکی trayser از بدنه ماژولار (قطعه قطعه) برای دستیابی به آزادی عمل جهت تعمیر و تعویض قطعات بهره می برد. با در نظر گرفتن مسافرانی که هر روز در رفت و آمد هستند، دوچرخه trayser متعلق به کمپانیETT مجهز به یک پدال کمکی الکتریکی است تا دوچرخه سواران را قادر سازد مسافت بیشتری را در محدوده شهری بپیمایند...

بیشتر بخوانید
معرفی و آشنایی با انواع Groupset دوچرخه‌های جاده

اگر یک دوچرخه سوار حرفه‌ای باشید و یا از روی علاقه روند تغییرات تکنولوژیک دوچرخه‌ها را پیگیری کرده باشید بی‌شک نام Groupset برایتان آشناست. اما Groupset چیست و چه اجزایی را در برمی‌گیرد؟ شرکت‌های مطرح و پیشتاز در عرصه تولید Groupsetهای مختلف کدامند؟ تفاوت تکنولوژی میان انواع مختلف این گروه‌ها در چیست؟ چرا گاهی اوقات با تغییر Groupset در یک دوچرخه شاهد تفاوت قیمت‌ زیاد هستیم؟ تقسیم بندی این تجهیزات به چه صورت است؟ اینها و سوالات بیشمار دیگری که در این زمینه مطرح می‌شوند، ما را برآن داشت تا در این مقاله بطور مفصل، موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

بیشتر بخوانید
آشنایی و معرفی انواع مدل‌های دوچرخه

شما از دوچرخه خود چه انتظاری دارید؟ آیا مایلید با دوچرخه مسافت منزل تا محل کار را طی نمایید، یا اینکه در جاده‏های ناهموار کوهستانی حرکت کرده و با آن طبیعت‌گردی کنید؟ شاید هم مایلید در سطح حرفه‏ای و برای شرکت در مسابقات دوچرخه سواری، از آن استفاده نمایید؟ برای اینکه علاقه‌مندی خود به هریک از رشته‌های دوچرخه‌سواری را مشخص کنید، پیش از آن باید با انواع مختلف دوچرخه آشنا شوید تا بدین طریق در انتخاب بهتر دوچرخه مورد علاقه‌تان راهنمایی شوید. هر فردی با سلایق و استعدادهای گوناگون نیازمند نوع خاصی از دوچرخه می‌باشد. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما عزیزان، به بررسی اجمالی از انواع دوچرخه خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید
آشنایی با انواع ترمز دوچرخه

ترمزها یکی از اجزای مهم هر دوچرخه محسوب می‎شوند و امنیت و اطمینان خاطر را برای دوچرخه سوار فراهم می‌کنند. اما آیا می‌دانید به طور کلی عملکرد ترمزها چگونه است؟ آیا با انواع ترمزهای دوچرخه آشنایی لازم را دارید؟ معایب و مزایای ترمزهای مختلف چیست؟ آیا اجزای تشکیل دهنده ترمزها را می‌شناسید؟
اگر می خواهید با انواع ترمزها و معایب و مزایای آن‌ها بیشتر آشنا شوید، در این مقاله همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید - آشنایی با دنده‌های دوچرخه

در این مقاله به بررسی تخصصی انتخاب یک دوچرخه مناسب برای کودکان پرداخته و چگونگی سایز بندی دوچرخه‌ها را با توجه به قطر چرخ، سن و قد کودک بررسی می‌کنیم...

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید - آشنایی با دنده‌های دوچرخه

در یک نگاه کلی، اصلی‌ترین دلیل وجود تعداد بیشتر دنده در دوچرخه، راحتی استفاده از مسیرهای غیرهموار و سطوح شیب‌دار است. شما می‌توانید با تنظیم صحیح ‌دنده دوچرخه، دوچرخه‌سواری در مسیرهای دشوار را، برای خود آسان ولذت بخش نمایید.

بیشتر بخوانید
یک دوچرخه خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

قبل از اقدام برای خرید دوچرخه، لازم است تا از مناسب بودن آن در همه جهات، به خصوص سایز و اندازه مطمئن شوید. یک دوچرخه نامناسب می‌تواند علاوه بر ایجاد احساس ناراحتی و فشردگی، انرژی زیادی نیز از شما بگیرد. پس یکی از شرایط مهم برای لذت بردن از دوچرخه سواری، اطمینان خاطر در مورد متناسب بودن اجزای دوچرخه از جمله ...

بیشتر بخوانید

یکی از نکات قابل توجه در انتخاب دوچرخه، سایز و تناسب آن با توده بدنی است. یک انتخاب آگاهانه استفاده از دوچرخه را برای ما سریع تر، راحت تر و کنترل پذیرتر خواهد کرد.
از اهداف این راهنما کمک به مشتریان در انتخاب یک دوچرخه با سایزبندی مناسب و توضیح چگونگی استفاده از جدول سایزبندی برای انواع مدل های دوچرخه است.

بیشتر بخوانید

بدون سلامت، تناسب اندام ممکن نیست و بدون تناسب اندام، کارایی بالای بدن غیر ممکن است. اگر به دنبال رسیدن به سلامت روحی و جسمی هستید، دوچرخه سواری برای شما ضروری می باشد. در ادامه مباحث خواهیم گفت که چگونه می توانید چرخه را کامل کنید و از دوچرخه جهت مراقبت از سلامت روحی و روانی استفاده نمایید...

بیشتر بخوانید
تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 41 تا 50 از مجموع 51 تا

  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6