۲۲۳۷۴۰۶۰ (۰۲۱)تماس با ما
0آیتم (s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 21 تا 30 از مجموع 51 تا

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
 رکابزنان ایرانی در کاپ آسیایی تایلند

تیم ملی دوچرخه سواری در رشته استقامت و نیمه استقامت عازم مسابقات کاپ آسیایی تایلند شده است. در رشته نیمه استقامت آقایان ۵ نفر و در قالب تیم سرعتی آقایان نیز ۴ دوچرخه سوار عازم تایلند شده اند. در بخش بانوان نیز مجموعا ۶ رکابزن ایرانی حضور دارند. این رقابت ها از دیروز در تایلند شروع شده و رکابزنان ایرانی نیز رقابت خود را در رشته های ۲۰۰ متر و اومنیوم آغاز کردند.

بیشتر بخوانید
 موتورسیکلت هوشمند ردشیفت

اولین طراحی های موتورسیکلت الکتریکی ردشیفت شرکت آلتا موتور در شهر سانفرانسیسکو در سال ۲۰۰۷ آغاز شد. از آن زمان و به کمک متخصصان ساخت، مهندسی و طراحی، این شرکت وسیله های نقلیه الکتریکی دو چرخی را تولید کرد که نسبت به همتایان گازی خود سریعتر و از لحاظ رانندگی بسیار بهتر بودند.

بیشتر بخوانید
 برترین برندهای رقابت های تور فرانسه

شاید برای شما هم جالب باشد تا با بررسی ادوار گذشته رقابت های معتبر و جذاب تور فرانسه که همگی تحت عنوان توردوفرانس آن را می شناسیم، بدانید برترین رکابزنان این رقابت ها از چه برند دوچرخه ای استفاده می کردند. در دهه اخیر، یعنی از سال ۲۰۰۶ تا کنون، کارخانه ایتالیایی پینارلو (Pinarello) بیشترین سهم را در قهرمانی های تور فرانسه از آن خود کرده است. اما در دو دهه قبل یعنی بین سال های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۶، کارخانه ترک (Trek) رتبه نخست را به خود اختصاص داده بود. در نگاهی کلی، از سال ۱۹۸۶ تا کنون، سهم کارخانه پینارلو ۱۳ قهرمانی بوده که در نوع خود آمار قابل توجهیست.

بیشتر بخوانید
 برترین شهر دوچرخه سواری

طبق اعلام رسمی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، برگزاری مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی جهان در دوحه قطر تاریخ ساز خواهد شد. زیرا برای اولین بار یکی از بزرگترین و معتبرترین گردهمایی های سالانه این اتحادیه در خاورمیانه و برای دومین بار پس از سال 1990 در آسیا برگزار می شود. در عین حال برگزاری این مسابقات در قطر، به معرفی هر چه بیشتر این کشور و پتانسیل های آن در راستای برگزاری مسابقات دوچرخه سواری کمک می کند. هشتاد و نهمین دوره این مسابقات از یکشنبه 18 مهرماه تحت نظر اتحادیه جهانی دوچرخه سواری دردوحه قطر آغاز شده و یک هفته به طول می انجامد.

بیشتر بخوانید
 ساخت اولین ایربگ دوچرخه

Hövding اولین ایربگ ساخته شده مخصوص دوچرخه سواران است که نتیجه تحقیقات گسترده از سال ۲۰۰۵ تا کنون می باشد. Hövding به سنسورهای بسیار پیشرفته مجهز شده که از طریق آن ها می تواند الگوهای حرکتی دوچرخه سوار را احساس کرده و در صورت بروز حادثه واکنش نشان دهد. این ایربگ پس از باز شدن، گردن دوچرخه سوار را به خوبی در بر گرفته و ضربه های ناشی از تصادف را به بهترین شکل ممکن جذب می کند.

بیشتر بخوانید
 معرفی ماشین دوچرخه

دوچرخه سواری ورزشی لذت بخش و مفرح است و بسیاری از مردم درکشورهای توسعه یافته از دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه ای پاک استفاده می کنند. اما یکی از مشکلاتی که سد راه دوچرخه سواران شهریست، تغییرات آب و هوایی است. کمتر دیده شده تا در زمستان و بارش باران یا برف کسی ترجیح دهد دوچرخه سواری کند. به همین خاطر یک مخترع خلاق سوئدی به نام mikeal kjellman ماشین دوچرخه ای را اختراع کرده است.

بیشتر بخوانید
 برترین شهر دوچرخه سواری

هر دو سال یکبار موسسه ای در آمریکا با بررسی معیارهای خاصی از جمله آمارگیری و بررسی اطلاعات دپارتمان های حمل و نقل آمریکا، اتحاد دوچرخه سواری و پیاده روی، لیگ دوچرخه سواران آمریکا و... پنجاه شهر برتر آمریکا از نظر دوچرخه سواری و ویژگی های آنها را عنوان می کند. بر اساس مطالعات اخیر این موسسه، لقب برترین شهر برای دوچرخه سواری به شهر شیکاگو تعلق گرفت. شهردار شیکاگو در سال ۲۰۱۵ قول ساخت ۵۰ مایل مسیر ویژه دوچرخه سواری را داد. شاید ادعاهایی از این دست از طرف سیاستمداران زیاد شنیده شود اما جالب است بدانید که شهردار شیکاگو در طول نخستین دوره فعالیت خود، در سال ۲۰۱۵ موفق به ساخت ۱۰۰ مایل مسیر ویژه و مطمئن برای دوچرخه سواری شد. با تکمیل این پروژه در سال ۲۰۱۷، شیکاگو به اولین مرکز شهری تبدیل می شود که در سرتاسر آن شبکه مسیر ویژه دوچرخه سواری وجود دارد.

بیشتر بخوانید
 دوچرخه ruby

Rubybike یک دوچرخه مفهومی است که طراح دانمارکی، کسپر شوارتز، آن را به عنوان بخشی از پروژه نهایی خود از موسسه طراحیthe royal danish در شهر کپنهاگن دانمارک، به اتمام رسانده و شرکت kildemoes در طراحی مفهومی این دوچرخه با او همکاری کرده است. این شرکت بر اساس ایده افزودن و یا تغییر قطعات در محصولات مختلف ایجاد شده و این تفکر وجه تمایز این شرکت از سایر رقیبان است. نتیجه این همکاری، طراحی و ساخت دوچرخه Rubybike است.

بیشتر بخوانید
 درگذشت بهمن گلبارنژاد

در پی درگذشت بهمن گلبارنژاد، جانباز پر تلاش تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان در خلال مسابقات پار المپیک ریو، فیلیپ کراون، رییس کمیته جهانی پارالمپیک در پیامی با خانواده مرحوم گلبارنژاد، ورزشکاران ایرانی و کمیته ملی المپیک ابراز همدردی کرد. وی با اشاره به اینکه خبر درگذشت بهمن گلبارنژاد، خبری بسیار ناراحت کننده برای همگان بود، افزود: " با تمام وجود با خانواده، دوستان و هم تیمی های آقای گلبارنژاد و همچنین کمیته ملی پارالمپیک ایران ابراز همدردی کرده و در غم آنها شریک هستیم"

بیشتر بخوانید
 راهنمای خرید لاستیک دوچرخه

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در صنعت دوچرخه سازی، می توان گفت که آینده لاستیک های دوچرخه، در دست لاستیک های بدون تیوب خواهد بود. اما دلیل این امر چیست؟ برتری این نسل جدید نسبت به نسل قبلی خود چیست؟ لاستیک های بدون تیوب چگونه هوای درون خود را حفظ کرده و چه معایب و مزایایی دارند؟ برای پاسخ به سوالات فوق و آشنایی بیشتر با لاستیک های بدون تیوب در این مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید
تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 21 تا 30 از مجموع 51 تا

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5