۲۲۳۷۴۰۶۰ (۰۲۱)تماس با ما
0آیتم (s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
 دوچرخه speedmax WHR

«رکورد ساعتی» یکی از ضروری ترین تست ها در دوچرخه سواری است. در این تست، دوچرخه سواران حرفه ای برای پیمودن طولانی ترین مسیر در طول یک ساعت شروع به حرکت می کنند. شرکت سازنده دوچرخه های سرعت canyon، مدل speedmax WHR را برای الکس داوست به منظور شکستن رکورد 461/52 کیلومتر، معرفی و ارائه کرد.

بیشتر بخوانید
 دوچرخه T°RED

T°RED bikes، پیش فروش دوچرخه جاده manaia ساخته شده با آلیاژ آلومینیومی را آغاز می کند. شرکت طراحی و ساخت دوچرخه T°RED که توسط رومولو استانکو، طراح خلاق ایتالیایی مدیریت می شود، از دوچرخه جاده جدید خود رونمایی کرد. این دوچرخه که با نام تجاری manaia عرضه شده است، دوچرخه ای سبک، سریع و با کارکرد عالیست. این دوچرخه با ساخت متفاوتی که دارد، بر خلاف سایر دوچرخه ها که از استاندارد فعلی بکار رفته در ساخت دوچرخه که همان فیبر کربن است استفاده می کنند، از آلیاژ آلومینیومی که در صنایع هوا فضا کاربرد دارد (آلومینیوم و منیزیم غنی شده با زیرکونیوم و اسکاندیم) استفاده می کند

بیشتر بخوانید
 monte carlo دوچرخه مونته کارلو

دوچرخه مونته کارلو یکی از جدیدترین اعضای خانواده دوچرخه های bestianera، تولید کمپانی T°RED می باشد که به علت تغییر شکل از حالت ورزشی به شهری، به اعجوبه ای در بین اعضای خانواده خود تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید
 bestianera دوچرخه

این محصول که با نام bestianera در بازار به چشم می خورد، در ساختار خود از پدال الکتریکی-مکانیکی بهره برده است. bestianera به معنی هیولای سیاه است و اگر در ساختار و طراحی دوچرخه دقیق شوید، می بینید که عجب هیولاییست و چه اسم شایسته ای برای آن در نظر گرفته شده است. بدنه یک سره مشکی، با جزییاتی به رنگ قرمز، بر جذابیت محصول از نظر بصری افزوده و فرمان آن نیز به شکل دندان هیولا طراحی شده است.

بیشتر بخوانید
 دوچرخه فدریک بونن frederic booneen

فردریک بونن، مدیر عامل بلژیکی و خلاق استودیوی طراحی بونن، نمونه کارهای خود را برای مطالعه و توسعه دوچرخه فیبر کربنی شهری که تنها با یک دکمه تا می شود، گسترش داده است. این پروژه با یک رویکرد و دیدگاه شخصی، از طریق تحقیقات جامع برای ساخت یک دوچرخه شهری ایده آل برای کاربران آغاز شد.

بیشتر بخوانید
 takhion دوچرخه تاخن

تنه اصلی takhion در اواخر دهه 1970 میلادی توسط سازنده ای اوکراینی با نام رجینالد ورونسوف ساخته شد. او در کارنامه خود سابقه طراحی و ساخت دوچرخه برای تیم ملی دوچرخه سواری اتحاد جماهیر شوروی را دارد. این تیم به کمک دوچرخه های طراحی شده توسط ورونسوف توانست در رقابت با تیم سینلیِ ایتالیا فاتح مدال طلای المپیک شود.

بیشتر بخوانید

پس از یک سال کار، تیم SpeedX به کمک استودیوی Frog، ساختار داخلی تنه دوچرخه را به طور کامل بازسازی کرده و مسیریابی کابلی داخلی را طراحی کردند. سیستم داخلی دوچرخه لئوپارد نه تنها باعث بهبود و افزایش عمر کابل و کاهش کشش و اصطکاک آن شده بلکه آن را بسیار ساده تر و زیباتر نیز کرده است. Frog و SpeedX، رایانه هوشمند مخصوص دوچرخه سواری و کابل مسیریابی را داخل تنه کربنی دوچرخه قرار داده اند...

بیشتر بخوانید
 electrified-s دوچرخه

کمپانی Vanmoof با ارائه دوچرخه S الکتریکی متصل به گوشی هوشمند، طی کردن مسافت های طولانی را راحت تر کرده است. کمپانی هلندی Vanmoof با درک موانع موجود برای استفاده از دوچرخه های الکتریکی، محصول منحصر به فردی به بازار ارائه کرده است که ویژگی اتصال به گوشی هوشمند در آن، صاحبان دوچرخه را قادر می سازد تا سرعت حرکت را تنظیم کرده و مکان آن را با استفاده از جی پی اس داخلی ردیابی کنند.

بیشتر بخوانید
 trayser electric دوچرخه

دوچرخه الکتریکی trayser از بدنه ماژولار (قطعه قطعه) برای دستیابی به آزادی عمل جهت تعمیر و تعویض قطعات بهره می برد. با در نظر گرفتن مسافرانی که هر روز در رفت و آمد هستند، دوچرخه trayser متعلق به کمپانیETT مجهز به یک پدال کمکی الکتریکی است تا دوچرخه سواران را قادر سازد مسافت بیشتری را در محدوده شهری بپیمایند...

بیشتر بخوانید
تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 21 تا 29 از مجموع 29 تا

  1. 1
  2. 2
  3. 3