۲۲۳۷۴۰۶۰ (۰۲۱)تماس با ما
0آیتم (s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
ضمانت ضد سرقت بودن دوچرخه وانموف
Simple Lightbox - Responsive touch friendly Image lightbox

Smartbike دوچرخه ای ضد سرقت

کمپانی وانموف (vanmoof)، طراح و سازنده دوچرخه مستقر در آمستردام، ایمنی دوچرخه هوشمند خود در برابر هر سارقی را تضمین کرده و با این ادعا مسئولیت سنگینی بر عهده خود گذاشته است.
بطور تخمینی، هر ساله ۱.۵ میلیون دوچرخه در ایالات متحده دزدیده می شود که تنها ۲.۴ درصد از آنها به صاحبانش بازگردانده می شود. این آمار در کشورهایی که دارای زیرساخت های بیشتر دوچرخه هستند، بدتر می شود.

دوچرخه smartbike ساخته شده توسط وانموف ، تولید کننده هلندی دوچرخه، دارای ویژگی های منحصر به فردی است که خیال صاحبانش را از بابت سرقت دوچرخه راحت می کند.
Smartbike که مجهز به ردیابی از طریق بلوتوث و GSM است، در سرتاسر شهر همواره در ارتباط باقی خواهد ماند. اما حتی در صورت موفقیت سارق در عبور از این ویژگی ها ، وانموف ضمانت peace of mind (آرامش ذهن) را معرفی می کند: اگر دوچرخه دزدیده شود، تیم بازگردانی از تکنولوژی ردیابی ضد سرقت این دوچرخه برای شناسایی مکان دوچرخه و بازگردانی آن به صاحب حقیقیش استفاده خواهد کرد.
اگر این تیم در عرض دو هفته موفق به بازگرداندن دوچرخه نشود، وانموف دوچرخه دیگری را جایگزین دوچرخه سرقت شده می کند.

ضمانت ضد سرقت بودن دوچرخه وانموف

taco carlier که همراه با برادرش ties، بنیانگذاران وانموف هستند می گوید: ما در وانموف باور داریم که دوچرخه سواران ، عواقب سنگین سرقت دوچرخه را به اندازه کافی تحمل کرده اند. این بسیار عالی است که هزاران مهندس در سراسر جهان شبانه روز کار می کنند تا دوچرخه های مسابقه ای و کوهستانی را بهبود ببخشند، اما ما دریافته ایم که تمرکز اندکی بر روی بهبود دوچرخه های شهری گذاشته شده است. این دلیلی است که ما متعهد شده ایم تا مشکلات اساسی از قبیل سرقت دوچرخه را حل کرده و شهرنشینان بیشتری را به جایگزینی دوچرخه به جای وسایل نقلیه چهار چرخ تشویق کنیم.
برای آماده به کار نگهداشتن تمای اجزای الکترونیکی، Smartbike تنها به توان فراهم شده توسط پدال ها نیازمند است. اپلیکیشن اختصاصی وانموف دوچرخه سواران را قادر می سازد تا قفل یکپارچه دوچرخه خود را تنها با قرار دادن دست خود بر روی لوله بالایی آن باز کنند. همچنین سنسورهای پردازنده بطور خودکار چراغ های دوچرخه را کنترل کرده و سرعت دوچرخه سوار را بر روی صفحه نمایش دیجیتال نمایش می دهند. مشابه با electrified’s، دوچرخه Smartbike نیز از بدنه آنودایز شده ای که تمام کابل ها و سنسورهای الکترونیکی را بصورت یکپارچه درون خود جای داده است، استفاده میکند و این در حالیست که دوچرخه کمتر از ۱۵ کیلوگرم وزن دارد.

برای آشنایی با دوچرخه برقی وانموف می توانید خبر مربوط به آن را در اینجا مطالعه بفرمایید.

اشتراک گذاری مطالب

نظرات کاربران

ثبت نظر

* فیلدهای الزامی