۲۲۳۷۴۰۶۰ (۰۲۱)تماس با ما
0آیتم (s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
 شبرنگ های چرخ Flectr

شب رنگ جدید Flectr مخصوص پره دوچرخه

شب نماهای دوچرخه یکی از محبوب ترین لوازم جانبی قابل نصب بر روی پره های چرخ در سرتاسر دنیا هستند. بسیاری از مردم در هر سنی، علاقه خاصی به آراستن چرخ های دوچرخه خود با این وسایل وسوسه انگیز و کوچک دارند. نسل قدیمی این شبرنگ ها پلاستیکی بوده و علاوه بر وزن زیاد، آسیب پذیر و شکننده نیز بودند. با این حال بسیاری از مردم همچنان بر استفاده از آنها در دوچرخه خود اصرار دارند. بنابراین گروهی از نوآوران خلاق مصمم به ساخت شبرنگ هایی جدید با ظاهری متفاوت، بسیار سبک، درخشان و مقاوم شده و نام Flectr را برای محصول خود انتخاب کردند. Flectr اولین شبرنگ ساخته شده در جهان است که علاوه بر ظاهر بسیار شیک و مقاومت بالا، به راحتی بر روی انواع پره های چرخ قابل نصب است. هزاران میکرو منشور به کار رفته در Flectr نور را به سمت منبع اصلی آن منعکس می کنند.

شبرنگ های چرخ Flectr

Flectr حاصل به کارگیری جدیدترین تکنولوژی های بازتاب نور است که مطابق با استانداردهای جهانی می باشد.
طراحی Flectr به قدری هوشمندانه است که آزمایش های فراوان برای سنجش مقاومت در برابر جریان هوا در سرعت های بسیار بالا (تا ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت)، نشان دهنده مقاومت بسیار بالای Flectr و ثبات آن بر روی سیم پره ها بدون ایجاد سروصدا یا نوسان بوده است.

شبرنگ های چرخ Flectr

وزن هر یک از شبرنگ های Flectr تنها ۰.۷ گرم است. در مقایسه با شبرنگ های قدیمی که حداقل وزن هریک از آنها ۲۵ گرم بود، Flectr بسیار سبک است. از این رو بر روی تعادل دینامیکی چرخ تاثیرگذار نبوده و موجب حفظ این تعادل خواهد شد. Flectr یک شبرنگ سازگار با محیط زیست نیز می باشد. برای ساخت Flectr تنها ۵ الی ۱۰% ماده خام نیاز است و این بدین معناست که در مصرف پلاستیک ۹۰% صرفه جویی می شود. بد نیست اهمیت این موضوع را با مثالی روشن کنیم. ۷۲ میلیون دوچرخه در کشور آلمان در حال استفاده است که ضایعات پلاستیکی ناشی از استفاده از شبرنگ های قدیمی در آنها، ۵۰۰۰ تن است.

شبرنگ های چرخ Flectr

نحوه نصب Flectr بسیار ساده بوده و برای نصب آن به هیچ ابزاری نیاز ندارید. تنها کافیست روکش آن را جدا کرده و وسط آن را روی سیم پره قرار دهید. سپس دو طرف آن را روی هم قرار داده تا چسبیده و نصب شود.
استفاده از شبرنگ علاوه بر زیبایی، در حفظ امنیت دوچرخه سوار نیز تاثیرگذار است. اگر به هر دلیل دوچرخه شما به چراغ مجهز نبوده یا باتری چراغ شما تمام شده باشد، شبرنگ ها به یاری شما آمده و نمایش دهنده حضور شما در تاریکی شب خواهند بود.

اشتراک گذاری مطالب

نظرات کاربران

ثبت نظر

* فیلدهای الزامی