۲۲۳۷۴۰۶۰ (۰۲۱)تماس با ما
0آیتم (s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
اتومبیل SQ7 TDI کمپانی آئودی
Simple Lightbox - Responsive touch friendly Image lightbox

نمایش قدرت واقعی در TDI SQ7

معمولا، ماشین های شاسی بلند کند بوده و به سختی تلاش می کنند که در هر موردی در خیابان و خارج از آن خوب باشند. اما در خلال توسعه SQ7 TDI توسط کمپانی آئودی، پیشرفت های مهندسی واضحی در آن حاصل شده است. برای نشان دادن چگونگی انجام این تغییرات، سازنده آلمانی اتومبیل های لوکس به مجله تکنولوژی designboom اجازه داد تا با آخرین نسخه از مدل S رانندگی آزمایشی انجام دهد. یافته های این مجله را در ادامه خواهیم دید.
با تاخیر توربین خداحافظی کنید! به کمک یک کمپرسور الکتریکی، آئودی توانست هر گونه تاخیر احتمالی را در هنگام خالی شدن شتاب دهنده حذف کند. در نتیجه، اکنون موتور دیزل ۸ سیلندر دو توربین، توانی معادل ۴۳۵ اسب بخار و گشتاوری نزدیک به ۷۰۰ پوند بر فوت را تولید می کند.

اتومبیل SQ7 TDI کمپانی آئودی

این مساله SQ7 TDI را قادر می سازد تا در زمان ۴.۸ ثانیه از سرعت صفر به صد کیلومتر بر ثانیه رسیده و همچنین توانایی رسیدن به سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ثانیه را پیدا کند. اما این پایان کار نیست: SQ7 TDI در هر ۱۰۰ کیلومتر تنها ۷.۲ لیتر بنزین مصرف می کند که نشانی از کم مصرف بودن این اتومبیل است.
پایدار نگهداشتن SQ7 TDI در پیچ ها، توسط تثبیت کننده گردش پویای الکترومکانیکی صورت می پذیرد. رانندگی با استفاده از تمام چرخ ها، این اتومبیل ۵.۰۷ متری را قادر می سازد تا به آسانی در فضاهای قابل پارک کردن یا در گوشه ها مانور دهد. رانندگی استاندارد با چهار چرخ امکان سفر در گذرگاه های کوهستانی-برفی و ماجراجویی های خارج از جاده را فراهم می کند. مهم نیست که جاده چقدر برای حرکت دشوار باشد، سیستم تعلیق هوا همراه با یک سیستم تعدیل کننده الکترونیکی که بطور پیوسته تغییر می کند، این اطمینان را به ما می دهد که درطول رانندگی چیزی احساس نخواهیم کرد.

امکان انتخاب از بین ۲۴ سیستم کمکی، در این رده از ماشین های لوکس بی همتاست. سیستمی که توسط این مجله تست شده، سیستم کمکی ترافیک است که می تواند تا سرعت ۶۵ کیلومتر بر ساعت، وارد حالت پایلوت شده و هدایت اتومبیل را به عهده بگیرد. بالاتر از این سرعت، SQ7 TDI به راننده کمک می کند تا در مسیر باقی بماند، در موقعیت های خطرناک ترمز می گیرد، هنگام گردش به چپ ترافیک را کنترل می کند و در تاریکی، عابران و حیوانات را شناسایی می کند.
در داخل خودرو، راننده و مسافران به مجموعه ای از صفحات نمایش رنگی دسترسی دارند. یک صفحه نمایش ایستاده، اطلاعات را از سیستم های کمکی و جهت یابی گرفته و تصویرشان را بر روی شیشه جلویی خودرو در مسیر دید راننده نمایش می دهد. ماژول LTE از پیش نصب شده، مالک خودرو را قادر می سازد که گوشی و تبلت خود را مستقیما به SQ7 TDI متصل کرده و وضعیت خودرو و محل پارک آن را از طریق اپلیکیشن ارتباطی MMI پیگیری کند.

اشتراک گذاری مطالب

نظرات کاربران

ثبت نظر

* فیلدهای الزامی