۲۲۳۷۴۰۶۰ (۰۲۱)تماس با ما
0آیتم (s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
 سه چرخه Juggernaut
Simple Lightbox - Responsive touch friendly Image lightbox

طراحی متفاوت سه چرخه Juggernaut

همه ما با حرکات نمایشی دوچرخه سواران حرفه ای آشنا بوده و بسیاری از این صحنه ها را بارها دیده ایم. حتی شاید خودمان را جای دوچرخه سوار فرض کرده و در لمس لذت لحظه ها با وی شریک شده باشیم. بی شک برای انجام این حرکات به سالها تمرین نیاز است. اما اگر وسیله ای با طراحی خاص خود در انجام حرکات نمایشی مقدماتی به دوچرخه سواران مبتدی کمک کند، شرایط به کلی عوض می شود. فرض کنید شما به عنوان دوچرخه سواری معمولی برای پیمودن مسیر خانه تا محل کار خود به دلیل وجود چند پله یا سربالایی تند، مجبور می شوید مسیری طولانی تر را انتخاب کنید، مسلم است که بعد از مدتی پیمودن مسیر طولانی شما را خسته کرده و ترجیح می دهید اتومبیل را جایگزین دوچرخه کنید تا سریع تر به مقصد برسید.

 سه چرخه Juggernaut

وسایل نقلیه ای تحت عنوان ATV (All Terrain Vehicle) ساخته شده اند که برای رانندگی در تمام زمین ها اعم از خاکی، سنگلاخ، آسفالت، مسیرهای جنگلی و ساحلی مناسب هستند. اما سه چرخه الکتریکی Juggernaut یکی از کم نظیرترین وسیله هایی است که با حفظ اکثر ویژگی های یک دوچرخه، عملکردی مشابه ATV ها دارد. از جمله وجوه مشترک Juggernaut و ATV عملکرد رضایت بخش در برف، گل و سنگلاخ، ثبات و کنترل بیشتر نسبت به وسایلی که دارای دو چرخ هستند، قابلیت بکسل شدن و راحتی راندن آنهاست. اما در این بین تفاوت هایی بین این دو وسیله وجود دارد که می توان از آن به عنوان نقاط قوت Juggernaut در مقایسه با ATV نام برد.
در ادامه به بیان مزیت های Juggernaut می پردازیم.

وزن کمتر: Juggernaut تنها یک سوم از وزن ATV را داراست. به همین خاطر قدرت مانور بالاتری دارد.
ابعاد کوچکتر: به طور تقریبی فضای اشغال شده توسط هر Juggernaut نصف ATV است.
سازگار با محیط زیست: از آنجا که برای حرکت Juggernaut به سوخت های فسیلی نیازی نیست، بنابراین تولید گازهای گلخانه ای به حداقل رسیده و در مقایسه با ATV تنها یک دهم گاز گلخانه ای تولید می شود.
هزینه نگهداری کمتر: عدم نیاز به تعویض روغن و استفاده نکردن از سوخت های فسیلی موجب شده تا هزینه های نگهداری Juggernaut در هر مایل نصف شود.

در این سه چرخه الکتریکی از یک باتری ۲۰۰۰ وات در مرکز چرخ استفاده شده که ۳ تا ۵ برابر قوی تر از باتری های دوچرخه های الکتریکی است. این باتری در برف سنگین یا ماسه نرم قادر است دوچرخه را تقریبا ۵ تا ۸ کیلومتر جا به جا کند. اما اگر در شرایط بهتری نظیر زمین های آسفالت از آن استفاده شود، قدرت باتری پاسخگوی جا به جایی معادل ۳۰ تا ۵۰ کیلومتر می باشد. اما اگر باتری در میانه راه تمام شود، سیستم پدال سه چرخه می تواند شما را به مقصد برساند.
سه چرخه Juggernaut در پیمودن مسیرهای چالش برانگیز مانند زمین های خاکی یا سنگلاخ، پله ها و یا سراشیبی های تند بسیار کمک کننده خواهد بود. حتی اگر شما تجربه راندن سه چرخه را نداشته و مبتدی باشید، وجود دو چرخ در جلو کنترل راننده را بیشتر کرده و احتمال واژگونی را کاهش می دهد.

برای آشنایی بیشتر با سایر دوچرخه های برقی می توانید اخبار مربوط به آن ها را در اینجا مطالعه بفرمایید.

اشتراک گذاری مطالب

نظرات کاربران

ثبت نظر

* فیلدهای الزامی