۲۲۳۷۴۰۶۰ (۰۲۱)تماس با ما
0آیتم (s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چشم انداز و رسالت ایران چرخ

پیشرفت تکنولوژی، تأثیر زیادی بر تجارت و داد¬و¬ستد داشته است، به طوری¬که در عصر حاضر با پیشرفت ابزارها در عرصه علم و صنعت، نوع جدیدی از روابط بین انسان‌ها در دنیای تجارت به وجود آمده است که انسان¬ها را قادر می¬سازد بدون حضور فیزیکی، معاملات خرد و کلانی را با یکدیگر انجام دهند. محیط تجارت الکترونیک که مبتنی بر اینترنت است، این امکان را به مشتریان می¬دهد تا از طریق ارتباط مستقیم با فروشگاه¬های اینترنتی برای جستجوی اطلاعات و خرید کالا و خدمات اقدام کنند. امروزه دلایل متعددی که برای خرید اینترنتی ذکر می‌شود بر کسی پوشیده نیست و بسیاری از این دلایل به خصوصیات منحصر به فرد محیط اینترنت که شامل دسترسی جهانی به کالا و خدمات، وجود اطلاعات فراوان در مورد محصولات، امکان مقایسه محصولات و قیمت‌های آن‌ها، صرفه جویی در زمان، انعطاف‌پذیری در زمان خرید، عدم نیاز به عبور و مرور در سطح شهر، وجود قیمت‌های رقابتی، تنوع محصولات و سهولت در سفارش خرید بر‌می‌گردد.

ایران چرخ به عنوان یک فروشگاه مدرن اینترنتی در سال 1393 و با هدف اشاعه فرهنگ ورزش خانواده تأسیس گردید و با کوله باری از تجربه حاصل از تلاش مدیران و مهندسین کارآزموده در حوزه فناوری اطلاعات، تلاش خود را دارد تا بتواند بستری مناسب و کارآمد جهت دسترسی هموطنان عزیز به تجهیزات و لوازم ورزشی مهیا نماید. این فروشگاه بر آن است تا با حرکت در مسیر تعالی و پایبندی به شعار خود که فروش را آغاز یک تعهد و وظیفه می‌داند، رسالت خود را در اجرای این مهم و نهادینه کردن فرهنگ ورزش در خانواده‌های ایرانی به بهترین نحو ممکن انجام دهد. فروشگاه اینترنتی ایران چرخ تلاش دارد تا با بهره گیری از تکنولوژی‌های فناوری اطلاعات و ارتقاء جایگاه ورزش در خانواده‌ها، خود را هم راستا با اقبال عمومی جامعه در زمینه دستیابی به سلامت جسمی و روانی قرار دهد و با تلاش حداکثری برای آشنا کردن مردم با مزایای استفاده از لوازم و دستگاه‌های ورزشی، به این مهم جامه عمل بپوشاند.

فروشگاه اینترنتی ایران چرخ سیاست "تجربه یک خرید لذت بخش" را در دستور کار قرار داده است، که سعی دارد تمامی مراحل خرید شامل پیش خرید، خرید و پس از خرید را مد نظر قرار داده و راهکارهایی را برای ارائه یک تجربه خرید خوب، مطمئن و رضایت بخش پیش روی مشتریان محترم قرار دهد.
تلاش و تاکید ما در ایران چرخ بر آن است تا با تولید و ارائه محتوای فنی و استاندارد مورد نیاز کاربران، آنها را در فرایند انتخاب و خرید محصول یاری رسانده و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما، کالای مورد نیاز خود را به درستی، با دقت بالا و بیشترین سهولت دریافت می‌کنند. همچنین احترام به سلایق مشتریان عزیز سبب شده است تا ایران چرخ با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، بتواند نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد.

علاوه بر موارد فوق، مدیران ایران چرخ بر این امر واقف هستند که با افزایش خرید و فروش کالا و خدمات از طریق اینترنت و شبکه جهانی وب، ایجاد اعتماد در تجارت الکترونیک موضوعی است که اهمیت بسیاری پیدا کرده است. تجارت از طریق اینترنت به دلیل عدم حضور فیزیکی خریدار و فروشنده در محل داد و ستد، عدم امکان بررسی کالا و مکان فروش آن قبل از خرید و یا عدم دسترسی خریدار به کالا به محض خریداری آن، همواره مخاطراتی را در ذهن مشتریان ایجاد می‌نماید. ایران چرخ با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین بهرمندی از مدیران و پرسنل متعهد تلاش می‌کند تا همواره بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

اصول و ارزش‌های ما در ایران چرخ

اهتمام جمعی مجموعه بر آن است تا بدست آوردن سلامتی و دستیابی روحیه شاد برای هر ایرانی، در هر کجای کشور، قابل دستیابی بوده و ایران چرخ به عنوان نماد سلامتی و آرامش روح و روان شناخته شده و بتواند احساس رضایت و خوشنودی را در میان هموطنان عزیز فراهم نماید. با استعانت از خداوند سبحان، فروشگاه اینترنتی ایران چرخ ارزشهای زیر را بعنوان ارزش‌های محوری حاکم بر شبکه فروش خود تدوین نموده و امیدوار است با رعایت اصول، موازین و ارزش‌های زیر، به ثمر نشستن تلاش جمعی مدیران، متخصصین و تکنسین‌های شرکت را در نهادینه کردن ورزش خانواده بعنوان یک ارزش اجتماعی شاهد باشد.